Koncept mediaplánu byl uložen

Telefonní kabiny

cena od 1000 Kč za ks

Přidat
ks na
měsíc/e

Reklamní plochy na telefonních kabinách

Nejširší pokrytí České republiky ze všech reklamních médií

Možnost přesného cílení dle lokality (obchodní centra, pošty, centrum města, zastávky, atd.)

Prestižní alternativa ke klasickému výlepu plakátů a mnohem lákavější cena v porovnání s CLV vitrínami


Budky  
  • Reklamní plochy na telefonní kabině jsou umístěny na jedné a/nebo obou stranách kabiny, část telefonních kabin nabízí možnost využít zadní, dlouhé strany kabiny, další zase disponují osvětlením. Otevření jsme však i všem netradičním kreativním nápadům – nadstavbám, různým typům výřezů, nestandardním rozměrům atd.
  • Telefonní kabiny jsou umístěné celoplošně v rámci celé České republiky v místech se zvýšeným pohybem osob, a to i v netradičních lokacích, kde jiný reklamní formát jen těžko umístíte. Všechny reklamní plochy jsou ve výši očí, jejich zásah je tedy vysoký. Pro instalaci své reklamy můžete vybírat z přibližně 6 000 reklamních ploch!
  • Prosvětlená vitrína (PLV): Plakát je chráněn v uzavřeném boxu. Díky permanentnímu osvětlení je účinnost reklamy 24/7 bez ohledu na roční dobu. Za plakátem jsou umístěny zářivky a rozptylová deska, díky které plakát svítí rovnoměrně po celé ploše. Viditelná plocha je 84 × 118 cm, velikost plakátu pak 92 × 122 cm.
  • Samolepicí fólie (PVC): Samolepka se lepí přímo na boční skla nebo záda kabiny. Je možné využít i netradiční tvary výřezů PVC fólie. Plocha není prosvětlená. Rozměr fólie činí 84 x 118 cm.
  • Uvedená cena platí při dlouhodobém pronájmu ploch.